piątek, 6 maja 2011

Jelenie

Jednym z moich ulubionych motywów, który czasami przewija się w moich pracach jest jeleń, a dokładniej rzecz ujmując: poroże.
Przymierzam się do narysowania pewnej ilustracji i w ramach szukania inspiracji przeglądałam strony poświęcone malarstwu. Poniżej prezentuje moje ulubione prace obraz Paula Rego - Snow White, rysunek Albrechta Durera - Das Lüsterweibchen z 1513 roku oraz tego samego autora, projekt świecznika.

http://www.saatchi-gallery.co.uk/imgs/artists/rego_paula/20091202024124_paularegosnowwhite.jpg

http://2.bp.blogspot.com/_E_o_0Bdm4GA/TH-pSoKeVbI/AAAAAAAA-Fg/Hhl1q7mtFzw/s1600/Albrecht+D%C3%BCrer+-+Das+L%C3%BCsterweibchen+1513.jpg

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/89/Sammlung_Ludwig_-_Artefakt_und_Naturwunder-Veit_Sto%C3%9F-Drachenleuchter-_Entwurf_D%C3%BCrer80327.jpg/800px-Sammlung_Ludwig_-_Artefakt_und_Naturwunder-Veit_Sto%C3%9F-Drachenleuchter-_Entwurf_D%C3%BCrer80327.jpg

6 komentarzy:

 1. ten świecznik jest ładny ; )

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne:) zapewne wyjdą Ci cudowne:)

  OdpowiedzUsuń
 3. chciałabym spytać czy mnie również mogłabyś narysować?:) jeśli nie byłby to żaden problem to byłabym meega wdzięczna:)
  chyba, że nie .. to trudno ;c zrozumiem:)
  proszę o odp ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Studiujesz na ASP ? Inna uczelnia czy jesteś po prostu samoukiem ? ;> Przeglądałam Twoje prace i jestem zachwycona Czarnym Łabędziem.

  OdpowiedzUsuń
 5. @ageofvintage Nie studiuje na ASP, miałam małą przygodę ze studium plastycznym, ale to nie było do końca to, czego oczekiwałam. W sumie jestem samoukiem douczającym się kiedyś na kursach rysunku itd.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

pinterest